Piotr Bubak, Poranek

Piotr Bubak, Poranek
cena wywoławcza
~116 EUR

limit

do 10/12 19:00:59
PLN
.00
Twój limit:

olej na płótnie, 50 x 40 cm

Ukończył Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, na kierunku Nauczanie Zawodu. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie - dyplom z wyróżnieniem w 1984 na Wydziale Architektury Wnętrz; wystawa najlepsze Dyplomy we Wrocławiu. W latach 1975-1979 uczęszczał do Liceum Konserwacji Zabytków Architektury – specjalizacja Sztukator.