Paweł Tymcio, After, 2018

Paweł Tymcio, After, 2018
cena wywoławcza
~46 EUR

limit

do 10/12 19:00:59
PLN
.00
Twój limit:

olej na płótnie 60 x 50 cm, sygnowany na odwrocie

Absolwent malarstwa na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Dyplom obronił w pracowni dr. Dominika Lejmana. Autor wystaw indywidualnych: 3 obrazy, Galeria Nowa Gazownia, Poznań (2016); 7 i pół, Galeria R20, Poznań (2016); Spotkanie, Galeria Kolektyw A1, Poznań (2014).